אודות פייסבום טול

מובילים לעתיד דיגיטלי טוב יותר

פייסבום טול מערכות הינה חברה מובילה המתמחה באספקת פתרונות ומתן מענה כולל בתחום שרותי המחשוב והדיגיטל למגזר העסקי. אספקת פתרונות אלו תוך התאמה מתמדת לשינויים בתחום טכנולוגיות המידע וריכוז ידע ומקצועיות ברמה גבוהה מאפשרת לחברתנו להוות כתובת אחת "One Stop Shop" לפתרונות כוללים בתחום הפרסום, מיתוג ואוטומטיזציה המותאמים לצרכי הלקוחות תוך התבססות על המוצרים המובילים בתחום.
לחברתנו התמחות באספקת שירותים לתחום העסקים הקטנים והבינוניים "SMB", אנו פועלים תוך הבנה כי גם לעסקים קטנים ובינוניים מגיע שרות כמו "לגדולים".
מתוך הבנה זו חברתנו מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מקצועי ומיומן של מתכנתים ומנהלי פרסום מוסמכים בעלי תודעת שרות גבוהה וניסיון מוכח באספקת שירותים ופתרונות בתחום המחשוב והתקשורת.

היעוד שלנו
 

לספק פתרונות ושירותים כוללים בתחום המחשוב והתקשורת לעסקים קטנים ובינוניים.

החזון שלנו


להתבסס כחברה המובילה בתחום טכנולוגיות הפרסום האוטומטי, להרחיב את חוג לקוחותינו הנהנים כיום מאספקת שירותים ופתרונות בתחום המחשוב תוך שימת דגש על קידמה טכנולוגית, מקצועיות חברתנו והבנה מעמיקה של צרכי לקוחותינו.

 

הערכים שלנו

הבנת צרכי הלקוחות ובנייה וטיפוח יחסים מבוססי אמון תוך ייצוג האינטרסים של לקוחותינו. השרות והתמיכה המקצועיים שנעניק ללקוחותינו לצורך תפעול רציף ובטוח של העסק שלהם באופן יום יומי הם המפתח להצלחת חברתנו לאורך זמן.

 

מקצועיות ומהימנות


אנו בפייסבום טול מחויבים לרמה המקצועית הגבוהה ביותר, זאת תוך למידה מתמדת והעסקת כוח עבודה מקצועי ומיומן בעל יכולות טכניות מוכחות והסמכות מתאימות.

איכות וחדשנות


אספקת מוצרים ופתרונות איכותיים תוך התבססות על המוצרים המובילים בעולם, התחדשות מתמדת ועמידה בחזית הטכנולוגיה הם גורם חשוב בכושר התחרותיות שלנו בסביבה מתפתחת המאופיינת בקצב שינויים מהיר.

 

עובדים


שותפות וכבוד. מטרתנו לפתח סביבת עבודה של כבוד ואמון הדדי בין החברה ועובדיה תוך הצבת אתגרים ושאיפה למצויינות.

יצירת קשר

אנחנו רוצים לשמוע מכם​

 Support@fboomtool.com

תודה ! נחזור בהקדם

המוצרים הייחודיים שלנו

אנו ניקח את העסק שלך צעד אחד קדימה

 מערכת רובוטית לפרסום אוטומטי בפייס

המתכנתים שלנו עמלו רבות בכדי ליצור את "הרובוט האולטימטיבי" עבור הפרסום שלך.

המערכת שבנינו משתמשת בפרופילי הפייסבוק אשר ברשותך ומפרסמת בצורה אוטומטית במאות קבוצות על פי זמנים, סוגי הקבוצות והתזמונים המתאימים עבורך.

מערכת רובוטית לפרסום בוואטאפ

וואטס אפ נחשבת כיום לאחת מהרשתות החברתיות המובילות.

האם יצא לך לקבל מודעות פרסומיות בוואטס ? סביר להניח שלא (מלבד מחברים).

המערכת שפיתחנו תאפשר לך להגיע לאלפי לקוחות פוטנציאליים בהודעה אישית ולייצר עשרות מתעניינים ולקוחות חדשים - כל זה ללא בצורה חינמית!

מערכת לשאיבת דאטה מגוגל

המערכת לשאיבת דאטה מגוגל מחפשת עבורך את כל בעלי המקצוע שתרצה לפי קטגוריה ומיקום ספציפי.

דרך המערכת תוכל להגיע לכל עסק שתרצה דרך מייל או טלפון ולקבל את כל נתוני העסק כפי שהוא מופיע בדף העסק שלו בגוגל.

המערכת מסייעת לך להגיע לאלפי לקוחות חדשים בדיוק לפי מה שאתה צריך.

FBooM Tool

למה אנחנו

יש הרבה חברות המציעות ומוכרות מוצרים דיגיטליים אך רובן מנוהלות על ידי אדם פרטי והן התחביב או העסק המשני שלו - וכך מנוהל מערך השירות והתמיכה שלהן - בצורה חובבנית.

אנו מאמינים כי לקוח מרוצה הוא "כרטיס הביקור" הטוב ביותר עבורנו ולכן הצוות שלנו מנוהל על ידי האנשים המקצועיים ביותר, אנו מציעים מערך שירות ותמיכה הזמין לכל אורך שעות היממה ומאחורי המוצרים שפיתחנו עומדים טובי המוחות הדיגיטליים ואף חשוב עוד יותר - מומחי שיווק אשר תרגמו את הצורך "מהשטח" לכדי מערכות דיגיטליות מתוחכמות כשלעינינו מטרה אחת - ללוות לתמוך ולעזור ללקוחות שלנו להגדיל באופן ניכר את מחזורי המכירות שלהם.

למעלה מ 3 שנים אנו מציעים שירות שיווק מקוון ויכולים לטעון בגאווה כי אנחנו החברה המובילה והמקצועית ביותר בשוק הישראלי.